Škoda Kodiaq

Požičiame Vám auto Škoda Kodiaq DSG – a, farba biela, 110kw, benzín na krátkodobý prenájom. Požičajte si auto s denním limitom až 300km/deň za skvelú cenu. Auto ponúka dostatok priestoru pre cestujúcich a ich batožinu. Požičajte si auto Škoda Kodiaq z košickej autopožičovni Sa-Cars už od 49,80€/deň

Zobraziť viac

Cenník:

PRENÁJOM VOZIDLA:

1.deň – 72,90 €/deň
2-3 dni – 67,20 €/deň
4-7 dni – 63,00 €/deň
8-14 dni – 60,00 €/deň
15-21 dni – 56,10 €/deň
22- 30 dni – 49,80 €/deň

DEPOZIT:

300,-€

Po vrátení nepoškodeného vozidla je táto záloha v plnej výške vrátená späť.

Potrebné doklady pre prenájom vozidla:

FYZICKÁ OSOBA:

  • Platný občiansky preukaz, prípadne pas
  • Vodičský preukaz (musíte byť držiteľom minimálne 1 rok)
  • Platný tretí doklad (kreditná/platobná karta)
  • Minimálny vek vodiča – 18 rokov

PRÁVNICKÁ OSOBA:

  • Platný výpis z obchodného registra
  • Platný občiansky a vodičský preukaz osoby, ktorá bude vozidlo používať
  • Zmluvu o prenájme vozidla podpisuje konateľ spoločnosti, prípadne ním oprávnená osoba

Platobné podmienky

Platba za prenájom prebieha prostredníctvom platobnej/kreditnej karty, avšak v ojedinelých prípadoch je možné po vzájomnej dohode vopred platbu realizovať aj v hotovosti. Klient hradí čiastku za prenájom vozidla a vratnú zálohu, ktorá sa diferencuje v závislosti od druhu vozidla. Záloha slúži ako spoluúčasť pre prípad nehody spôsobenej nájomcom. Po vrátení nepoškodeného vozidla je táto záloha v plnej výške vrátená späť nájomcovi. V prípade platby kreditnou kartou nájomca hradí čiastku za prenájom a vratnú zálohu, ktorú mu zablokujeme na účte (na blokáciu vratnej zálohy je možné použiť plat.kartu VISA ELEKTRON a MAESTRO). Po vrátení nepoškodeného vozidla zálohu uvoľníme.

Prevádzkový čas autopožičovne je 365 dní v roku, počas pracovných dní od 8.00 – 16.30 a počas víkendov v ostatných časoch po individuálnej dohode(24 hodín denne). Autopožičovňa Sa-Cars má už v cene prenájmu zahrnuté havarijné a zákonné poistenie vozidiel pre štáty EÚ, pneumatiky podľa sezóny, diaľničnú nálepku pre SR. K cenám uvedeným v našom cenníku sa už neúčtujú žiadne ďalšie (skryté) poplatky.

Zobraziť menej

Automat

Benzín

sk_SKSlovak