Krakow

Autopožičovňa Letisko Krakow

Autopožičovňa Letisko Krakow | Krátkodobý prenájom, Dlhodobý prenájom, Rezervácia vozidiel v Krakowe. Nové autá Škoda na prenájom už od 16,- €/deň. Mesto Krakov je metropolou Malopolska. Prehliadka „Krakowa a okolia“ s požičovňou áut v Krakove Sa-Cars. Krakow, Poľsko má bohatú minulosť.  Dnešný Krakow čerpa z rozmanitého kultúrneho dedičstva, vďaka ktorému je vzrušujúcim cieľom. S požičovňou áut v Krakove vás pozývame spoznať tri mesta v regióne – Krakow, Nowy Targ a Zakopané. Nenechajte si ujsť Dračiu dieru, Kráľovský zámok, kostol sv. Vojtecha. S požičovňou áut v Poľsku sa vaše možnosti cestovania rozširujú. Vydajte sa na jednodňové výlety z Krakowa do krajín východnej Európy, ktoré čakajú hneď za hranicami Poľska, a vychutnajte si jazdu, ktorá nastane pri prenájme automobilu na letisku Krakow s auropožičovňou Sa-Cars.

KDE POŽIADAŤ O PRENÁJOM  VOZIDLA V KRAKOVE

Autopožičovňa Sa-Cars spolupracuje aj s portálom Autosipozicaj.sk Našu kanceláriu nájdete v centre mesta Košíc a to len 2min od OC Aupark. Pomocou mapy nižšie nájdete miesta vyzdvihnutia , naša centrála v centre, letisko Krakow alebo na železničnej stanici v Krakowe. Porovnajte ceny a zistíte že nájdete najlepšiu cenu pre svoje auto. Viac informácií o letisku a vlakových staniciach nájdete po kliknutí na odkazy nižšie.

 

Kancelária Autopožičovňa Letisko Krakow Autopožičovňa Železničná Stanica Autopožičovňa 
Autopožičovňa Krakow LetiskoAutopožičovňa Krakow Autopožičovňa Krakow Letisko  Letisko Krakow Autopožičovňa Krakow Železničná Stanica  Železničná Stanica Krakow

 

 

Car Rental Airport Krakow

Car Rental Krakow Airport | Short-term Rent, Long-term Rent, Car Booking in Krakow. New Skoda cars for rent from 16, – € / day. The city of Krakow is a metropolis of Lesser Poland. Tour of Krakow and its surroundings with car rental in Krakow Sa-Cars. Krakow, Poland has a rich history. Today’s Krakow draws on a diverse cultural heritage, making it an exciting destination. With a car rental in Krakow, we invite you to explore three cities in the region – Krakow, Nowy Targ and Zakopane. Do not miss the Dragon’s Hole, Royal Castle, Church of Sts. Adalbert. With a car rental in Poland, your travel options are expanding. Embark on one-day excursions from Krakow to Eastern European countries just outside Poland and enjoy a car rental ride at Krakow Airport with Sa-Cars.

WHERE TO APPLY CAR RENTAL IN BASKETS

Car rental Sa-Cars also cooperates with Autosipozicaj.sk portal Our office can be found in the city center of Košice and only 2min from the shopping center Aupark. Use the map below to find pick-up points, our headquarters in the center, Krakow airport or Krakow railway station. Compare prices and find that you will find the best price for your car. Click on the links below for more information about the airport and train stations.

Translate »